​​

Káva do kanceláře

Intenzivní životní styl si vyžaduje chvilky uvolnění a relaxace a pro mnohé z nás jsou jimi právě okamžiky strávené nad šálkem lahodné kávy. Na pracovišti pak navíc dobrá káva dokáže navodit pozitivní, přátelskou a tvůrčí atmosféru. Prioritou našeho snažení je zpřístupnění opravdu kvalitní a čerstvé kávy našim zákazníkům.


Šest důvodů, proč kupovat kávu Gemini Espresso

Čerstvě pražená káva

Klademe důraz na výslednou kvalitu nápoje v šálku, která je ze všech faktorů nejvíce ovlivněna čerstvostí napražených zrnek. Kávu pražíme na italském pražícím stroji přesně tak, jak jsme se to naučili od italských odborníků - vždy šetrně a po malých dávkách.

Káva pro každého

Nabízíme čtyři vysoce kvalitní, vyvážené ale chuťově navzájem velmi odlišné espresso směsi vhodné pro automatické kávovary. Kterou si vyberete, záleží jen na Vás...

Zaměstnanecký benefit

Káva poskytovaná zdarma pro vaše zaměstnance je pro mnohé z nich zajímavým benefitem. Nechte je na základě degustace posoudit kvalitu našich směsí a zeptejte se jich, zda­li by upřednostnili změnu. Jsme přesvědčeni o tom, že tuto možnost a důvěru v ně ocení!

Konkurenční výhoda

Odlište se od konkurence tím, že nabídnete Vašim zákazníkům a návštěvám kávu, kterou nejenom vypijí, ale na které si opravdu pochutnají! ​

Nezávislost a transparentnost

Zákazníky si smluvně nezavazujeme pronájmy kávovarů, ale vysokou kvalitou naší kávy. I nadále si tak zachováváte možnost koupit kávu kdekoliv jinde.

Degustace v naší pražírně

Pokud je pro Vás taková možnost z hlediska času a vzdálenosti přijatelná, lze se domluvit na nezávazné návštěvě naší pražírny v Jablonci nad Nisou. Společně si otestujeme naše kávové směsi a navíc se jistě obohatíte o nové poznatky ze světa kávy. Pokud by jste rádi ochutnali naši kávu a přitom nelze osobní návštěvu uskutečnit, doporučujeme Vám zakoupit jedno z degustačních balení kávy v našem e-shopu.