O nás


Kdo jsme

Provozovatelem tohoto e-shopu je společnost GEMINI JBC, spol. s r.o.

Jsme milovníci kávy a v naší nabídce čerstvě pražených káv se soustřeďujeme na zákazníky, kteří dokáží lahodnost a aroma v šálku ocenit stejně jako my. Na kávách, které jsou do Čech běžně dováženy, nám nevyhovuje jejich uniformita. Zpravidla se jedná o kávy silně nahořklé chuti a nevýrazné vůně, které se podobají jedna druhé. V naší pražírně se proto zaměřujeme na to, abychom naší nabídkou kávový trh oživili a umožnili tak zákazníkům zvolit si kávu takovou, na které si opravdu pochutnají.

V podnikání nás ovlivnily naše časté cesty po Itálii, kde jsme si oblíbili atmosféru tradičních italských kaváren. Prostory provoněné čerstvě praženou a namletou kávou; lidé působící dojmem jako by se znali odjakživa; a za syčícím kávovarem člověk, který připravuje nápoje hrdě a s nejvyšší pečlivostí. Výsledkem je pak výtečná káva v šálku, která dává tomu všemu snažení smysl.

V průběhu let jsme v Itálii navázali mnoho “kávových” přátelství a nahlédli do zákulisí několika rodinných pražíren. Jejich příběhy a zkušenosti nás inspirovali natolik, že jsme se rozhodli pražící stroj italské výroby zakoupit a položit tím základní kámen k budování tradice naší vlastní značky.


Co děláme

Od samého počátku jsme se zaměřili na vytvoření pestré kávové nabídky. Chuťové preference každého z nás jsou čistě individuální a navíc i v čase může docházet k určitým posunům. Jde tedy o to vybrat si kávu takovou, která člověku nejlépe “sedne” a na které si nejvíce pochutná. 

Naši nosnou nabídku tvoří originální kávové směsi s italskými názvy MONZA, FERRARA, PORTOFINO, MIRAMARE a CUBANERO. I když jsou tyto kávy navzájem od sebe chuťově velmi odlišné, vždy si z nich připravíte lahodný nápoj vyjímečné kvality.

Naši nabídku směřujeme nejen na domácí přípravu kvalitní kávy, ale i na firemní zákazníky, kteří se již významně na odběru čerstvě pražené kávy podílejí. V sekci Káva do kanceláře se dozvíte více o výhodách, proč od nás kávu do vaší firmy či společnosti kupovat. 


Naše poslání a hodnoty

Děláme vše pro to, abychom zpříjemňovali život našim zákazníkům a rozšiřovali jeho kvalitu o požitek z lahodné kávy, a tím přispívali k jejich dobré náladě doma i v zaměstnání.

Hodnoty, které považujeme za klíčové a řídíme se jimi při naší práci, jsou: kvalita, orientace na zákazníka a profesionální přístup.

KVALITA

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich káv a při všech činnostech spojených s jejich výrobou dbáme na to, abychom si ji trvale udržovali.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

Snažíme se plnit a překračovat očekávání našich zákazníků a jsme si vědomi toho, že náš úspěch je závislý na jejich dlouhodobé důvěře.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Vždy od nás očekávejte profesionální jednání bez ohledu na to, jste-li maloodběratelem, firmou či veřejnou organizací.